محل تبلیغات شما

مردها به اشتباه عشق و علاقه زیاد ن به جزئیات زندگی همسر خود را با بازجویی و بازپرسی و همچنین به خلوت شخصی او و گفتن جزئیات زیاد در هنگام حرف زدن را تلف کردن وقت می دانند. به جای اینکه بفهمند هدف ما از این تلاشها تنها برقراری ارتباط با آنها می باشد.

مردان عزیز: وقتی فکر میکنید ما خانم ها زیاد حرف میزنیم یا اینکه سعی داریم شما را وادار به حرف زدن زیاد کنیم، از یک نکته غافلید. ما سعی داریم با این کار فقط عشق بیشتری را به شما ابراز کنیم.صمیمیتمان بیشتر شود و پیوندها محکم تر.

تست روانشناسی, تست شخصیت, متخصص روانپزشک, مشاور روانشناس, مشاوره

راه حل

ما زنها از شما انتظار این را نداریم که هم پای ما به جزئیات مربوط به هر موضوع علاقه مند باشد یا همراه ما افکار و احساسات خود را با ذکر جزئیات بسیار ابراز کنید اما برای هر گونه تلاشی که از خود در این زمینه نشان می دهید از شما سپاسگذاریم.

۱٫ وقتی جزئیات مربوط به چیزی را به شما میگوییم سعی کنید با عشق و حوصله به ما گوش کنید. ما می دانیم وقتی فزند کوچکمان درباره روزی که پشت سر گذاشته برای شما صحبت می کند با توجه و علاقه زیاد به تمام حرفهای او گوش می کردید. به جای حرص خوردن و متهم کردن ما به پرچانه بودن به این واقعیت دقت کنید که ما بسیار سعی داریم به شما نزدیک بشویم و افکار و احساسمان را با شما سهیم کنیم.

مشاوره ازدواج

مشاوره خانواده  مشاوره آنلاین مشاوره ازدواج مشاوره تلفنی مشاوره خانواده 

برای تعیین وقت مشاوره اینجا کلیک کنید: مشاوره حضوری مشاوره تلفنی

۲٫ خودتان هم وقتی صحبت می کنید سعی کنید داوطلبانه جزئیات بیشتری را با ما در میان بگذارید. به خودتون بگید که ما سعی اینکه شما را ناراحت کنیم بلکه فقط شعی در ایجاد صمیمیت داریم. هر چه به لحاظ احساسی و عاطفی احساس نزدیکی بیشتری به شما داشته باشیم تمایل بیشتری به نزدیکی جسمی و جنسی خواهیم داشت.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها