محل تبلیغات شما


با توجه به مطالعات جدید دانشگاه Binghamton، مادرانی که سابقه افسردگی دارند، از لحاظ فیزیولوژیکی با کودکانشان هماهنگ نیستنددر حالی که محققان برای مدت کوتاهی شناخته شده است که افسردگی با مشکلات بین فردی با دیگران مرتبط است، این اولین مطالعه است که بررسی می کند که آیا این نیز فیزیولوژیکی آشکار است.

"هنگامی که افراد در تعامل هستند، گاهی اوقات شما فقط احساس می کنید که با کسی همگام می شوید، و شما می دانید که تعامل واقعا خوب است و شما از مکالمه لذت می برید. ما در حال تلاش برای کشف کردن در سطح بدن هستیم شرایط فیزیولوژی شما، آیا شما در همسایگی مادران و بچه های خود را می بینید، و پس چگونه افسردگی تحت تأثیر قرار می گیرد؟براندون گیب، استاد روانشناسی دانشگاه بینگمونت و مدیر موسسه اختلالات رفتاری و مرکز تحقیقات عاطفی، گفت:

 مرکز مشاوره تهران  

داستان های مربوطه

·        

کودکان متولد شده پس از درمان باروری خطر ابتلا به سرطان را افزایش نمی دهند

·        

تحقیقات نشان می دهد که کودکان به طور عمده برای تنفس اختلال خواب کم تشخیص داده می شوند

·        

مطالعه: کودکان مدرسه ای که دارای دیابت نوع 1 هستند، همانند همکلاسی های خود نیز کار می کنند

پژوهشگران Binghamton تغییرات ضربان قلب، اندازه گیری فیزیولوژیکی از تعامل اجتماعی، در کودکان 7-11 ساله و مادران آنها (44 با سابقه افسردگی، 50 بدون سابقه افسردگی) اندازه گیری کردند، در حالی که آنها در بحث های مثبت و منفی قرار گرفتنددر اولین بحث، جفت مادر و کودک برنامه ریزی تعطیلات رویا را با هم؛ در بحث دوم، جفت ها موضوع اخیر اختلاف بین آنها را مطرح کردند (مثلا تکالیف، استفاده از تلویزیون یا رایانه، بودن در زمان، مشکلات در مدرسه، دروغ گفتن، و غیره). در حالی که مادران بدون سابقه افسردگی هموگلوبین فیزیولوژیکی را نشان دادند (افزایش مشابه یا کاهش تغییرات ضربان قلب) به عنوان فرزندانشان در طی بحث منفی، مادران افسرده با فرزندانشان هماهنگ نبودندعلاوه بر این، کودکان و مادرانی که بیشتر در طول تعامل با آنها غمگین بودند، بیشتر از همگام بودن با یکدیگر بودندبه گفته محققان، این نتایج شواهد اولیه را ارائه می دهند که همزمان در طول تعاملات در سطح فیزیولوژیکی در خانواده هایی با سابقه افسردگی مادر اختلال ایجاد می شود و ممکن است یک عامل خطر بالقوه برای انتقال نسلی از افسردگی باشد.

دانشجوی کارشناسی ارشد و نویسنده اصلی مطالعه مری وودی گفت: "ما دریافتیم که مادرانی که سابقه افسردگی نداشتند در حال حاضر واقعا مطابق با فیزیولوژی کودکان بوده است." "ما بیشتر لحظه لحظه لحظه به لحظه در بحث بحث و گفتگو، که در آن آنها در مورد چیزی منفی در زندگی خود را صحبت کردند، دیدیم. در این بحث دشوار، ما این مکانیسم فیزیولوژیکی محافظتی را می بینیم که در آن، انی که سابقه افسردگی و بچه های آنها، ما شاهد مخالف هستیم - آنها واقعا ناسازگاری دارند. همانطور که یک نفر بیشتر درگیر می شود، فرد دیگری در حال کشیدن است، بنابراین آنها در آن لحظه از بین رفته اند و راه رفتن به دور از گفتگو احساس ناراحتی است. "


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها